Bezpieczna wysyłka od podszewki

Bezpieczna wysyłka od podszewki

Bezpieczna wysyłka od podszewki

 

Poważnie traktujemy każde zamówienie i dbamy o to, aby kupione u nas produkty dotarły do Was w nienaruszonym stanie. Nie zawsze wydaje się to proste i łatwe do uzyskania, szczególnie w przypadku przedmiotów o dużych gabarytach. Mamy na szczęście idealnie dopracowany system wysyłek i pakowania towarów, który obejmuje następujące rozwiązania.

 

  • Kartonowa tuba – dostępna w różnych średnicach i długościach, służy do umieszczenia w niej zrulowanych plakatów i fototapet. Ten sposób pakowania pozwala uniknąć w nich zagięć i załamań, które mogłyby być widoczne po rozwinięciu wydruku. Dodatkowo tuby owijane są szczelnie folią, która separuje ją od wilgoci.

 

  • Kartony i paczki – przedmioty w większych formatach, takie jak obrazy na płótnie czy ramy i oprawy, wysyłamy starannie zapakowane w opakowania kartonowe. Ich wnętrze zostaje wypełnione tzw. wypełniaczem sprężystym, absorbującym wstrząsy i uderzenia. Z zewnątrz również owijamy paczki folią, zabezpieczając zawartość przed penetrowaniem wodą.

 

Kto dostarcza nasze paczki?

 

Istnieje kilka możliwości otrzymania od nas przesyłek. Każda z opcji jest bezpieczna, szybka i dostępna w przystępnej cenie. Od czego zależy zatem wybór? Od indywidualnych preferencji klienta.

 

  • Firma kurierska – zamówione produkty dostarczy wybrana przez nas firma kurierska. Kurier dowiezie Waszą paczkę pod wskazany adres – domowy lub do miejsca pracy.

 

  • Paczkomat – oferujemy również możliwość dostarczania zamówionych produktów do paczkomatów na terenie całego kraju. To wygodna opcja polecana tym wszystkim, którzy sami wolą wybrać dogodny moment odbioru przesyłki, zamiast oczekiwać na przyjazd kuriera.

 

  • Poczta Polska – zapewniamy również możliwość dostarczenia produktów przy pomocy tradycyjnych usług Poczty Polskiej. Może to być paczka pocztowa, która zostanie dostarczona do domu lub będzie ją można odebrać w placówce pocztowej.

 

Wszystkie przesyłki są dostarczane bezpiecznie i z zachowaniem wszystkich zasad rygoru sanitarnego, zapewniając Wam najlepszą możliwą ochronę.

Product added to compare.